MEŞE MOBİLYA

Evinize zevk katmaya çalışıyoruz!

Meşe yerel ve uluslararası pazarlar, hammaddeler, ürünler, ekipman ticareti, Türkiye'de yerli kurumsal firma ile ilgilenen, kalifiye personeli ile 7 gün 24 saat deneyimli ve yetenekli bir firmadır.

Firmamız

Şirketimizin amacı 'Ticaret ve Ticaret' ilkesidir ve ekonomik birimimiz ile yola çıkmaktadır. bizim için en önemlisi: sağlıklı ticaret, kaliteli, güvenilir ve zamanında malzeme, istek ürünleri, makine gibi Şirketin talebine cevap vermektedir. Şirketimiz sağlıklı ticarete katkıda bulunarak müşteri memnuniyetine odaklanmıştır.

Talebin ne olduğu önemli değil, ancak tüccar ve her iki taraf için uygun Üretici / Tüketici ilişkisi planlanan ve organize ticaret yapmak. Çünkü uzun vadeli bir işbirliği için gelişmenin yolu ihtiyacımız olan şey.

Mese
Mese

Vizyon ve Misyon

Bizim için en önemlisi: sağlıklı ticaret, kaliteli, güvenilir ve zamanında malzeme, istek ürünleri, makine gibi Şirketin talebine cevap vermektedir. Şirketimiz sağlıklı bir ticarete katkıda bulunarak müşteri memnuniyetine odaklanmıştır.

Çünkü uzun vadeli bir işbirliği için gelişmenin yolu ihtiyacımız olan şey.

İnsan kaynakları

Şirketimizin amacı 'Ticaret ve Ticaret' prensibidir ve ekonomik birimimiz ile yola çıkmıştır. bizim için en önemlisi: sağlıklı ticaret, kaliteli, güvenilir ve zamanında malzeme, istek ürünleri, makine gibi Şirketin talebine cevap vermektedir. Şirketimiz sağlıklı ticarete katkıda bulunarak müşteri memnuniyetine odaklanmıştır.

Şirketimiz, sağlıklı bir ticarete katkıda bulunan sağlayarak müşteri memnuniyetine odaklanmıştır.

Mese
İletişim

© All Right Reserved 2020